En İyi Avrupa Turu Eko
Ankara

Açıklama

LİNKA TURİZM
0312 347 8 725 / 0536 465 22 33
Facebook/linkaturizm – Instagram/linka_turizm

EN İYİ AVRUPA TURU EKO

14 ÜLKE 27 ŞEHİR

Yunanistan, İtalya, Vatikan, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Çekya, Avusturya, Slovakya, Macaristan, Monako, Sırbistan, Bulgaristan

 1. Gün akşam 19:00 Kozyatağı Carreforu Önü, 19:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi, 20:00 İncirli Ömür Plaza, 20:30 Beylikdüzü Marmarapark AVM önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Kapıkule, Bulgaristan üzerinden yolculuğumuz Sırbistan’a. Gece boyu yolculuk.

 

 

 

 

 

 1. Gün sabah saatlerinde, öğlene doğru Belgrad’a varıyoruz. Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a varışımızı takiben yapacağımız şehir turunda, Aziz Sava Katedrali, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Panoramik yürüyüş turumuz ardından Knez Mihailova caddesinde vereceğimiz serbest zamanda gezebilirsiniz. Ardından konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Geceleme Belgrad veya Novi Sad’da otelimizde.

3.Gün sabah kahvaltı sonrası Orta Avrupa’ya doğru yol alıp büyüleyici bir şehir olan Budapeşte’ye geçiyoruz. Varış sonrası şehir turumuz başlıyor; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Geceleme Budapeşte’de olacaktır.

 1. Gün otelde alınan kahvaltı sonrası iki önemli başkent göreceğimiz yoğun bir program bizi bekliyor; kahvaltımızı Macaristan, öğle yemeğimizi Slovakya, akşam yemeğimizi Viyana’da yiyeceğiz. Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Mozart’ın şehri, pastalarıyla ve kahvesiyle ünlü Viyana’ya geçiyoruz. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası konaklama yapacağımız Prag’a geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
 2. Gün sabah kahvaltı sonrası şehir turumuz başlıyor; Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası kısa bir serbest zaman verip Almanya Dresden’e geçeceğiz. Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche ( Kadınlar Kilisesi ) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi görülecek en önemli noktalardır. Bu eski demir perde şehrinde sosyalizm döneminden kalma sosyal konutlar da dikkat çekmektedir. Tur sonrası  gece yolculuğumuz başlıyor. Rotamız Hollanda başkenti Amsterdam.

6.Gün sabah saatlerinde Amsterdam’a varıyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee  shoplarıyla ünlü (Red Light District) Kırmızı Fener Sokağını, geziyoruz. Konaklama Amsterdam’da otelimizde.

 1. Gün sabah otelde kahvaltı sonrası Volendam’a geçiyoruz. 200 yıldır hiç değişmemiş local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan  eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfettikten sonra Volendam’da  Hollanda’nın  meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso,Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabileceksiniz. Son olarak Yel Değirmenleriyle ünlü Zaanse Schans’a uğruyoruz. Ardından tekrar konaklama yapacağımız Amsterdam’a dönüyoruz.
 2. Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Belçika’nın iki önemli şehrini gezmek için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Brüj (Brugge); Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkenti olan Brugge, farklı tatlarda çikolataları,dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipikbir Ortaçağ kentinde hediyelik eşya alışverişi,çikolataları tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir şehir. Daha sonra başkent Brüksel’e geçiyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası konaklama yapacağımız Paris’e geçiyoruz. geceleme otelimizde.

 

 

 

 

 

 1. Gün sabah kahvaltı sonrası Paris turumuz başlıyor; Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında  Dünyaca ünlü Louvre Müzesi,şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve burada meydan olarak adlandırılan Zafer Meydanını ve 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Takı görülecek yerler arasındadır.panoramik turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
 2. Gün otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman; dileyenler rehberimiz ile şehri gezebilir ya da Disneyland’a gidebilirler. Akşam belirtilen saatte otelimizde buluşarak gece yolculuğu için yola çıkıyoruz.
 3. Gün sabah saatlerinde Fransa’nın Akdeniz sahil şehri Marsilya’ya varıyoruz. Kentin en yüksek tepesinde gemicilerin koruyucu kilisesi Notre Dame ve eski liman görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Cannes’e hareket. Cannes film festivalinin yapıldığı binayı ve limanı görüp kısa bir mola veriyoruz. Ardından Cote de Azur’un göz bebeği Nice’e geçiyoruz. Promenade des Anglais Bulvarı, Hotel Negresco, Massena Meydanı, Çiçek Meydanı ve Adliye Sarayı bu gezimizde göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Son olarak konaklama için otelimize geçiyoruz.
 4. Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek Eze köyüne geçiyoruz. Friedrich Nietzsche’nin ömrünün bir kısmını Eze’de geçirdiğini biliyor muydunuz? Notre Dame Kilisesi, inanılmaz şirin köy evleri ve sabun, parfüm dükkanları ile büyüleyici bir köy. Ardından Dünyaca ünlü ülke Monako ve Monte Carlo Şehri. Dünya’nın en zengin insanlarının uğrak noktası ülkede, kumarhaneleri, sahili ve devasa yatların bulunduğu limanı görüp Pisa’ya geçiyoruz. Pisa Kulesi’ni görüp konaklama yapacağımız otele geçiyoruz.
 5. Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Floransa’ya geliyoruz. Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Geceleme Roma’da otelimizde.
 6. Gün sabah kahvaltı sonrası başkent Roma’ya iniyoruz. Görülecek yerler arasında; Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan , San Pietro Katedrali ve ünlü mimar Bernini'nin dizayn ettiği Venedik Meydanını görüyoruz.. Sonrasında  Collosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} bulunmaktadır. Ardından serbest zaman veriyoruz. Konaklama Napoli’deki otelimizde.
 7. Gün erken saatte kahvaltı yaptıktan sonra Napoli şehir turumuzu gerçekleştirip güneye inerek Pompei ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde kurulmuş olan ve dünyanın günümüze dek eski halini en iyi yansıtacak biçimde korunmuş olan sayılı antik kentlerinden Pompei’de yanar dağ patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş dükkânlar, köylülerin yaşamış oldukları evler, anfi tiyatro, şehir meydanını görüp feribota bineceğimiz Bari’ye geçiyoruz. Geceleme feribotta.
 8. Gün sabah saatlerinde Igoumenitsa’ya varıyoruz. Yunanistan’a vardıktan sonra Ata’mızın doğduğu şehir Selanik’e geçip turumuzu gerçekleştiriyoruz. Atatürk’ün doğduğu ev, Beyaz Kule, Aya Dimitri Kilisesi, Aristotales Meydanı ve Kordon’u görüp İstanbul’a doğru dönüşe başlıyoruz. Gece saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak turumuzu tamamlıyoruz. Bir başka turda görüşmek üzere.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 11 gece 3-4* vb. otellerde oda kahvaltı konaklama
 • 1 gece Igoumenitsa-Bari feribot yolculuğu pullman
 • Linka turizm araçları ile tur süresince ulaşım
 • Araç içi ikramlar (günde 1 adet 500ml su, günde 1 defa sıcak/soğuk ikram)
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Tüm ekstra turlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Belirtilen dışında tüm öğünler
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı 50TL
 • Schengen Vize ücreti 150€

TUR ÜCRETİ 1199€

TEK KİŞİ KONAKLAMA 1599€

0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ 799€

TUR ÜCRETİ NAKİT, HAVALE VE EFT İÇİN GEÇERLİDİR.

KREDİ KARTI ÜCRETLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

 

BONUS CARD

WORLD CARD

TUTAR

€ 1.299,00

€ 1.299,00

TEK ÇEKİM

€ 1.499,00

€ 1.499,00

2 TAKSİT

€ 1.599,00

€ 1.599,00

3 TAKSİT

€ 1.699,00

€ 1.699,00

 

Garanti Bankası TL

Ad Soyad / Ünvan: LİNKA TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN: TR64 0006 2000 3570 0006 2931 81

Hesap:357 - 6293181 MECİDİYEKÖY MEYDAN

Yapı Kredi Bankası TL

Ad Soyad / Ünvan: LİNKA TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN: TR52 0006 7010 0000 0059 3669 45

Hesap:082 - 59366945 MECİDİYEKÖY MEYDAN

 

Şartlar & Koşullar


Gün : 0 | Gece : 0


Ücretsiz Hizmetler


 • Cab Facilities
 • Local tax
 • Playground Nearby
 • Return Ferry Tickets
 • Bike equipment
 • Complimentary Breakfast
 • Local Guides/Maps
 • Collision Coverage
 • Transportation
 • Restaurant Nearby
 • Golf Nearby
 • Deluxe Coach
 • Central Air/Heat
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Live entertainment
 • Dinner
 • Cruise
 • Room service and meals
 • Professional tour escort
 • Beach Access
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Suitable for Children
 • Historic Area Nearby
 • Snowcat ride
 • Admission to park(s)
 • Driver
 • Diving Nearby
 • Service fee for tour guide
 • Air Conditioning
 • Internet Access
 • Hotel pickup and drop off
 • Amusement Park Nearby
 • Gratuities (optional)
 • Safety deposit boxes
 • Lunch
 • wheelchair
 • Jetski Tours Nearby
 • Shopping
 • Deck Furniture
 • Security System
 • State/National Park Nearby

Ücrete Tabi Hizmetler


 •     Extra stay pre/post tour    
 •     Extra water bottle charges    
 •     Medicines required if any    
 •     Airfare & airport taxes    
 •     Visa charges    
 •     Insurance    
 •     Passport costs    
 •     All meals and drinks    
 •     Tips to coach drivers    
 •     Tips and Gratuities    
 •     Return Airport Transfer    
 •     Any optional tours    
 •     Any airport arrival/departure tax    
 •     Alcoholic beverages    
Yorum yap... x

Lütfen aklınızda bulundurun : Yorum eklendikten sonra silinemez veya güncellenemez0 Değerlendirmeler


0 /10

Seç Tarih

Bu tur için Maksimum Yetişkin Sayısı Aşıldı
Kim Hayır. Fiyat

TL ₺0
Depozito TL ₺0