En iyi Avrupa Turu Plus
Ankara

Açıklama

LİNKA TURİZM
0312 347 8 725 / 0536 465 22 33
Facebook/linkaturizm – Instagram/linka_turizm

EN İYİ AVRUPA TURU PLUS

14 ÜLKE 39 ŞEHİR

Yunanistan, İtalya, Vatikan, İsviçre, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Çekya, Avusturya, Slovakya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan

 1. Gün akşam 20:00 Kozyatağı Carreforu Önü, 20:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi, 21:00 İncirli Ömür Plaza, 21:30 Beylikdüzü Marmarapark AVM önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Tekirdağ, Keşan üzerinden yolculuğumuz Yunanistan’a.

 

 

 

 

 

 1. Gün sabah saatlerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu Selanik’e varıyoruz. Atatürk’ün Evi, Aya Dimitri Kilisesi, Aristotales Meydanı, Beyaz Kule ve Kordon göreceğimiz yerler arasında. Şehir turu kısa bir serbest zaman sonrası yola çıkarak Yanya’ya geçiyoruz. Osmanlı izlerinden olan Fethiye Camiiyi ve Aslan Paşa Camiiyi ve şehrin günümüze kadar kalan kale içi göreceğimiz yerler olacaktır.ayrıca panoromik olarak Ali Paşa Adası’nı görüp feribota bineceğimiz liman şehri Igoumenitsa’ya geçiyoruz. check-in işlemlerini yaptırıp feribota binerek yolculuğumz İtalya’ya geceleme feribotta.(konaklamalar 4 kişilik kamaralarda olacaktır.)
 2. Gün sabah saatlerinde İtalya’nın sahil şehri Bari’ye varıyoruz. yolculuğumuz Napoli’ye. İlk durağımız Pompei; Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde kurulmuş olan ve dünyanın günümüze dek eski halini en iyi yansıtacak biçimde korunmuş olan sayılı antik kentlerinden Pompei’de yanar dağ patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş dükkânlar, köylülerin yaşamış oldukları evler, anfi tiyatro, şehir meydanını görüp şehir merkezi Napoli’ye geçiyoruz. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası konaklama yapacağımız Roma’ya geçiyoruz.
 3. Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan , San Pietro Katedrali ve ünlü mimar Bernini'nin dizayn ettiği Venedik Meydanını görüyoruz.. Sonrasında  Collosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} bulunmaktadır. Ardından serbest zaman veriyoruz. Konaklama tekrar Roma’daki otelimizde.

5.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası kuzeye doğru yol alıyoruz. Şehre varışın ardından, FLORANSA şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.Gezi sonrası özellikle moda dünyasında önemli bir yeri olan Bologna’ya geçiyoruz. 2000 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilmiş bir İtalyan şehri. Kızıl şehir olarak anılan Bologna’da Garisenda ve Asinelli, Basilica di San Petronio, Piazza Maggiore göreceğimiz yerler arasında. Ardından konaklama yapacağımız Padova’ya hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

6.Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Venedik şehir turu ile güne başlıyoruz. Bize özel teknemiz ile San Marco Meydanına varıyoruz , Meydan ve San Marco Katedrali, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü rehberimiz eşliğinde görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda gondola binebilirler. Teknemiz ile geri döndükten sonra rotamızı Kuzey İtalya’nın önemli turistik noktası olan Sirmione ve Garda Gölü’ne çeviriyoruz. Tarihi şehir Sirmione ve Garda gölünü gördükten sonra Sanayi başkenti Milano’ya geçiyoruz. Yapacağımız Milano şehir turunda şehrin şık caddelerinde yürüyerek Ünlü Doumo meydanına geliyoruz.Meydanda İtalya’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan Doumo Katedrali’ni görüyoruz. Galeria Vittoria Emanuele Çarşısı ve Ünlü Buenos Aires Bulvarında alışveriş yaparak Milano’daki zamanımızı tamamlıyoruz. Konaklama otelimizde.

7.Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası İtalya İsviçre sınırı olan Como Gölüne geçiyoruz. pek çok zengin ve ünlü kişinin evi olan göl kenarında mola verdikten sonra Alp Dağları üzerinden İsviçre’ye giriş yapıyoruz. Yolculuğumuz Cenevre’ye doğru olacak. Yolüzerinde tarihimizin ve Kurtuluş Savaşı’nın önemli merkezleri olan Montrö’ye uğruyoruz. Montre Sözleşmesi’nin yapıldığı binayı gördükten sonra bir başka antlaşmamız olan Uşi’yi de görerek tarihi Lozan Antlaşmasının yapıldığı yere geliyoruz. Kısa bir serbest zaman sonrası İsviçre’nin Fransız Bölgesinde bulunan Cenevre’ye geliyoruz.  Cenevre gölü, Mont Blanc Rıhtımı, Rousseau Adası, Cenevre’nin sembolü Jet d’eau Fıskiyesi, İngiliz Bahçeleri ve Çiçek Saati görüldükten sonra, Fransa’nın Venedik’i Annecy’e hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

 

 

 

 

8.Gün sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası Fransa’nın başkenti Paris’e yolculuk. Yaklaşık 7 saatlik yolculuk sonrası şehir turumuz başlıyor; Paris’e varışımızı takiben  panoramik şehir turu. Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında  Dünyaca ünlü Louvre Müzesi,şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve burada meydan olarak adlandırılan Zafer Meydanını ve 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Takı görülecek yerler arasındadır.panoramik turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

9.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman; dileyenler rehberimiz ile şehri gezebilir ve ya Disneyland’a gidebilirler. Konaklama Paris’te otelimizde.

10.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkenti olan Brugge Turu. Farklı tatlarda çikolataları,dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipikbir Ortaçağ kentinde hediyelik eşya alışverişi,çikolataları tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir tur olacak ve ardından Amsterdam’a hareket. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee  shoplarıyla ünlü (Red Light District) Kırmızı Fener Sokağını, geziyoruz. Konaklama Amsterdam’da otelimizde.

11.Sabah kahvaltı sonrası hareket ederek Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan  eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfettikten sonra Volendam’da  Hollanda’nın  meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso,Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabileceksiniz. Ardından tekrar konaklama yapacağımız Amsterdam’a dönüyoruz.

12.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek Almanya’ya yöneliyoruz. Köln ilk durağımız olacak; Panoramik şehir turunda Köln Katedralini, Hohenzollern Köprüsünü, Mülheim bölgesini görüyoruz. Serbest zaman sonrası Frankfurt’a hareket;  Eski Nikolai Kilisesi, Adalet çeşmesi, Eschenheimer Kulesi, Demir Köprü, Dom Katedrali, Goethe evi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası konaklama yapacağımız Nürnberg’e geçiyoruz. geceleme otelimizde.

13.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek bir zamanlar Mustafa Kemal Atatürk’ün de şifa aradığı Karlovy Vary’e geçiyoruz. 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Tur sonrası başkent Prag’a hareket; Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer.

14.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 1 günde 4 ülke ve 4 başkent göreceğimiz programımız başlıyor. İlk olarak Avusturya’nın başkenti Viyana’ya geçiyoruz.  Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya geçiyoruz;  Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. son olarak konaklama yapacağımız Macaristan’ın başkenti Budapeşte’Ye varıp otelimize yerleşiyoruz.

 

 

 

 

 

15.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası şehir turumuz başlıyor; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. şehir turu sonrası serbest zaman. Geceleme tekrar Budapeşte’de olacaktır.

16.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası son yılların gelişmekte olan büyüleyici ülkesi Romanya’ya yöneliyoruz. Türkçe adıyla Timişoara (Tamishvar) ilk durağımız; ülkenin 3. Büyük şehri olan Timişoara’Da , yeşillikleriyle küçük Viyana olarak anılmaktadır. Osmanlı’nın uzun yıllar hüküm sürdüğü şehirde Liberty Meydanı, Victory (Zafer) Meydanı, Metropolitan Katedrali ve Timişoara Kültür Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra bir başka küçük ama Orta Çağ’dan fırlamış gibi görünen şehir olan Sibiu’ya geçiyoruz. Bol ödüllü bir şehir olan Sbiu Oktoberfest ile biliniyor, Piata Mare, Demir Köprü ve old town bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Ardından konaklama için Sinai’ya geçiyoruz. geceleme otelimizde.

17.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sinaia'da Avrupa'nın en güzel şatolarından biri olan Peles Kalesi ve Şatosunu geziyoruz. Ardından Bran Kasabasında Drakula Şatosunu görüp, Braşov kentine geçiyoruz. Günümüzde hala Ortaçağ görüntüsünü koruyan şehrin eski sokaklarında yürüyor, Piata Sfatului, Braşov Tarih Müzesi, Kara Kilise ve şehir surlarını panoramik olarak görüyoruz. Gezi bitimi Bükreş’e dönüyoruz. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerlerden bazıları; Bükreş'in en güzel ve en hareketli merkezi olan Cumhuriyet Meydanı, sütunlu cephesiyle dikkati çeken Romanya Büyük Kütüphanesi, Zafer Takı, Bükreş Üniversitesi Binası, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan Parlamento Binası, Kraliyet Sarayı, Cretulescu Kilisesi, St. Stavropoleos Kilisesini sayabiliriz. Tur sonrası yolculuğumuz İstanbul’a. Sabaha karşı İstanbul’a vararak siz değerli yolcularımızı aldığımız noktalara bırakıyoruz. Bir başka gezide görüşmek üzere.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 14 gece 3-4* vb. otellerde oda kahvaltı konaklama
 • Linka turizm araçları ile tur süresince ulaşım
 • Araç içi ikramlar (günde 1 adet 500ml su, günde 1 defa sıcak/soğuk ikram)
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Tüm ekstra turlar
 • Venedik Vapuretto ücreti

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Belirtilen dışında tüm öğünler
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Tüm kişisel harcamalar

TUR ÜCRETİ 1499€

TEK KİŞİ KONAKLAMA 1999€

0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ 999€

TUR ÜCRETİ NAKİT, HAVALE VE EFT İÇİN GEÇERLİDİR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KREDİ KARTI ÜCRETLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

 

BONUS CARD

WORLD CARD

TUTAR

€ 1.999,00

€ 1.999,00

TEK ÇEKİM

€ 2.099,00

€ 2.099,00

2 TAKSİT

€ 2.199,00

€ 2.199,00

3 TAKSİT

€ 2.299,00

€ 2.299,00

 

 

Garanti Bankası TL

Ad Soyad / Ünvan: LİNKA TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN: TR64 0006 2000 3570 0006 2931 81

Hesap:357 - 6293181 MECİDİYEKÖY MEYDAN

 

Yapı Kredi Bankası TL

Ad Soyad / Ünvan: LİNKA TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN: TR52 0006 7010 0000 0059 3669 45

Hesap:082 - 59366945 MECİDİYEKÖY MEYDAN

Şartlar & Koşullar


Gün : 0 | Gece : 0


Ücretsiz Hizmetler


 • Cab Facilities
 • Local tax
 • Playground Nearby
 • Return Ferry Tickets
 • Bike equipment
 • Complimentary Breakfast
 • Local Guides/Maps
 • Collision Coverage
 • Transportation
 • Restaurant Nearby
 • Golf Nearby
 • Deluxe Coach
 • Central Air/Heat
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Live entertainment
 • Dinner
 • Cruise
 • Room service and meals
 • Professional tour escort
 • Beach Access
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Suitable for Children
 • Historic Area Nearby
 • Snowcat ride
 • Admission to park(s)
 • Driver
 • Diving Nearby
 • Service fee for tour guide
 • Air Conditioning
 • Internet Access
 • Hotel pickup and drop off
 • Amusement Park Nearby
 • Gratuities (optional)
 • Safety deposit boxes
 • Lunch
 • wheelchair
 • Jetski Tours Nearby
 • Shopping
 • Deck Furniture
 • Security System
 • State/National Park Nearby

Ücrete Tabi Hizmetler


 •     Extra stay pre/post tour    
 •     Extra water bottle charges    
 •     Medicines required if any    
 •     Airfare & airport taxes    
 •     Visa charges    
 •     Insurance    
 •     Passport costs    
 •     All meals and drinks    
 •     Tips to coach drivers    
 •     Tips and Gratuities    
 •     Return Airport Transfer    
 •     Any optional tours    
 •     Any airport arrival/departure tax    
 •     Alcoholic beverages    
Yorum yap... x

Lütfen aklınızda bulundurun : Yorum eklendikten sonra silinemez veya güncellenemez0 Değerlendirmeler


0 /10

Seç Tarih

Bu tur için Maksimum Yetişkin Sayısı Aşıldı
Kim Hayır. Fiyat

TL ₺0
Depozito TL ₺0